• Лиття у формі - це порівняно недорогий процес, що складається в переробці рідкого форполімера у тверді вироби необхідної форми. Цим методом можуть бути отримані аркуші, труби, стрижні і т.п. виробу обмеженої довжини. Схематично процес лиття у формі представлений на 15.2. У цьому випадку форполимер, змішаний у відповідних пропорціях з затверджувачем і іншими інгредієнтами, виливають у чашку Петри, що і служить формою. Потім чашку Петри поміщають на кілька годин у піч, нагріту до необхідної температури, до повного завершення реакції затвердіння. Після охолодження до кімнатної температури твердий продукт виймають з форми. Тверде тіло, відлите

    Таким чином, буде мати форму внутрішнього рельєфу чашки Петри. Якщо замість чашки Петри використовувати циліндричну скляну трубу, закриту з одного кінця, можна одержати виріб у виді циліндричного стрижня. Крім того, замість форполімера й затверджувача у формі можна вилити суміш мономера, каталізатора й інших інгредієнтів, нагріту до температури полімеризації. Полімеризація в цьому випадку буде протікати усередині форми до утворення твердого продукту. Для лиття у формі підходять акрили, епоксиди, поліефіри, феноли й уретани.
    Форми для лиття виготовляють з алебастру, свинцю чи скла. У процесі затвердження відбувається усадка полімерного блоку, що полегшує його звільнення з форми.